אודות

קבוצתנו הוקמה ב7.7.2013, כאשר למאט שיעמם בחופש והיא החליטה לאגד את חברותיה, באנשי ומוריס (/להלה), כדי לעשות קצת כיף. למדנו רבות ממדריכים באינטרנט, ואיכשהו התחלנו להוציא את הפרויקט הראשון שלנו – מאו-סאמה. בהמשך ויתרנו על הפרויקט והחלטנו גם לא לפרסם את החלק שעליו עבדנו, מפני שהוא היה יותר לשם למידה.

מאט הייתה היח"צנית המהוללת שלנו וגם המנהלת היחידה בזמנו, ומפני שאיזו קבוצה לא חביבה במיוחד (היי לירן!) החליטה שהיא רוצה את הפרויקט שלנו, האצנו ואיכשהו התקדמנו במהירות.
ואז שכחנו מהקבוצה 🙁

אלו האודות הכי מטומטמות שיש, אבל חזרנו מאז והספקנו להתאהב בפאנסאב מחדש. כרגע כל שלוש מייסדות האתר הן מנהלות בקבוצה, וזו הדרך שלנו להימנע מתקופות לא פעילות, גם כאשר אנחנו עסוקות במיוחד. בנוסף, מאז שחזרנו התחלנו לעבוד בשיטה של צבירת פרקים. אנחנו לומדות מכל פרויקט ומשתדלות להיות מולטי-טאלנט וללמוד גם מחברי וחברות הצוות – ועל ידי כך להביא לכם/ן את הפרקים הכי אסתטיים, נכונים עברית ואיכותיים שאפשר.
מקוות שתיהנו מההוצאות שלנו, ושתעריכו את העבודה הקשה של כל אחד ואחת מחברי הצוות ^_^

הנה אשכולנו בכספ
והנה דפינו החשוב ביותר בפייסבוק
והנה מייל שתוכלו לפנות אלינו דרכו לגבי כל נושא שהוא (בעיקר תלונות, כי אממ, אנחנו קצת רגישות): [email protected]

ולסיום, הנה הלוגו שצייר רום במיוחד לקבוצה שלנו. בלוגו אפשר למצוא רפרנסים לפרויקטים רבים שקשורים אלינו, וגם לכאלה שבעתיד יהיו. הלוגו מתעדכן מפה לשם, וכרגע יש בו 12 רפרנסים. (ממליצה לפתוח בכרטיסייה חדשה – הרזולוציה מעולה…)

16 מחשבות על “אודות

  1. אחלה אתר תודה רבה על הכל על ההשקעה התרגום והסדרות אתם ממש אלופים או אלופות באמת תודה מעריך את זה ?✌תמשיכו להיות אתר טוב ומעולה אוהבים אתכם

  2. אחלה אתר תודה רבה על הכל על ההשקעה התרגום והסדרות אתם ממש אלופים או אלופות באמת תודה מעריך את זה 👍✌תמשיכו להיות אתר טוב ומעולה אוהבים אתכם

כתוב/כתבי תגובה