זה חולני מכדי לקרוא לזה אהבה פרק 3!

היי, לפני הפרק אשמח להבהיר משהו><
בשבוע שעבר באמת לא העלינו פרקים חדשים בכלל,
אבל אני רוצה לציין שאין שום סיבה לדאוג לגבינו יותר מדי, או מנגד,
לכתוב לנו תגובות לא נעימות. כי אם זה לא היה ברור, אנחנו לא מקבלות משכורת בסוף כל חודש.
בסך הכול שתינו די עסוקות ואנחנו משתדלות לפנות את הזמן שלנו כדי לעשות משהו שאנחנו אוהבות (ואנחנו מעדיפות שככה זה ישאר).
היו בטוחים שברגע שפרק יתעכב יותר מדיי או שחלילה משהו יקרה, אנחנו נודיע על זה. 🙂


בכל אופן, ממש ניסינו להוציא עבורכם הוצאה משולשת לכבוד החג, אבל לצערנו זה לא יצא לפועל :\
צפייה מהנה!!
ושתהיה לכולם שנה טובה ומוצלחת 🌸🌸

זה חולני מכדי לקרוא לזה אהבה
פרק 3: דרייבstreamsb26 מחשבות על “זה חולני מכדי לקרוא לזה אהבה פרק 3!”

 1. אני מכבד את זה שאתם מנסים לעמוד בזמנים יש לי הצעה עבורכם אני באמת ממליץ שתנסו לעדכן יותר על פעמים בהם ההוצאות נדחות לדוגמא אם אתם יודעות שלא תספיקו להוציא פרק של פרוטס באסקט ביום חמישי אז תעדכנו שהפרק יצא מאוחר יותר או לא יצא השבוע כדי לא לפתח ציפיות אצל אנשים שבנו על זה [כי הרי אתם רושמות שהפרק מגיע ביום חמישי בדרך כלל] ואני באמת מאמין שזה גם לא בסדר שאנשים כותבים לכם תגובות לא נעימות בגלל עיכובים ושכן אתם עושים פאנסאב כי אתם אוהבים את זה ואני מעריך זאת ואני נהנה לצפות אצלכם בפרויקטים וצפיתי אצלכם בכל העונות של שינגקי שתרגמתם ובכל פרוטס באסקט ואני מעריך את ההשקעה וניכר כי אתם אוהבים לעשות פאנסאב ואני לא בא להביע עליכם ביקורת אני בא ברצון טוב אני פשוט חושב שאם תוכלו להשתדל לעדכן יותר על הפעמים בהם אתם תדחו את ההוצאות שלכם ואז הצופה ידע ולא סתם יזרוק השערה לא נכונה.

  הגב
  • אין לנו צורך בהצעת ייעול 🙂
   כמו שמתן אמרה, אנחנו לא עובדות בשביל אף אחד. כשאנחנו יודעות שהפרק מתעכב בוודאות, הרבה פעמים אנחנו מעדכנות. הפעם החלטנו לא לעדכן, וכנראה, זה גם ימשיך ככה.
   הינה, הורדתי מצד האתר את הימים הקבועים בהם הפרקים יוצאים, ואני גם עומדת להתייחס לזה בפוסט הבא שנוציא, אז אפשר להפסיק לצפות להם בימים הקבועים שהוכרזו, נכון לעכשיו.

   הגב
 2. תודה רבה על הפרק! הכל בסדר. אל תתייחסו לתגובות רעות. אני מאוד מעריכה את העבודה שלכם על הפרקים והכל בסדר אם נדחה הפרק בשבוע או בשבועיים.
  תודה רבה על הפרק שוב!

  הגב
 3. אני ממליץ לכם פשוט להתעלם מאילו שמעירים לכם על עמידה בקצב זמנים או דברים כאילו, אתה עושים טובה ענקית לכל מי שצופה בכם על חשבון הזמן האישי שלכם והאנשים שמתלוננים לא שווים את הזמן או התגובה שלכם.

  הגב
 4. תודה רבה על התרגום והזמן שאתן משקיעות אני מעריכה את הפאנסאב הזה ואותכן ממש.
  ואני שאלתי כמה פעמים בפוסטים קודמים מתי יצאו פרקים נוספים ואני מרגישה שיצאתי קצת מעצבנת[לא הגבתי תגובות רעות] ואני ממש מצטערת כי בכל זאת אתן לא חייבות שום דבר אתן עושות את זה נטו לכיף ולא מקבלות על זה שום תמורה או רווח,
  תודה על התרגום חג שמח ושנה טובה 3>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  הגב
 5. וואו, תודה רבה רבה שאתם משקיעים מהזמן האישי שלכן.ם בשבילנו כי זה פשוט כל כך כיף ומהנה לצפות באנימות מתורגמות שלכם. אתם עושים עבודה מדהימה ואני ממש אוהבת את האתר הזה. אז תודה רבה רבה! ושנה טובה

  הגב
 6. אני ממש אוהבת את הדמות של טאמארו הוא ואיצ'יקה די מתאימים אבל אי אפשר להפריד בינה לבין ריו נכון? 🤔
  אהבתי שאיצ'יקה חשבה שריו ( חברה שלה ) באה ובסוף מסתבר שזה אח שלה , זה די מביך שבחור רואה אותך ככה ככל הנראה .
  אני אוהבת את אמא שלה 🤗

  הגב

כתוב/כתבי תגובה