אובה!

היי, כאן מאט ~
קודם כל גמר חתימה טובה לכל מי שצם, וצום מועיל 🙂

יש לי הודעה קטנה בקשר לאנימה Sukitte, באמת שהשקענו הרבה מאמצים בשביל לתקן את כל הטעויות שנעשו, אבל זה עדיין לא מרצה מספיק אנשים, ולמרות שכבר אמרנו שלא נעשה V3, כנראה שכן נעשה. אני ולהלה לא ממש שמחות לגבי זה אבל אנחנו כן רוצות את הכי טוב שאפשר, אז כנראה שבמהלך סוכות נפרסם V3 לתגידי, עם טייפ שונה, ועריכה לשונית חדשה.
אני בספק אם לעשות את זה כי כנראה שלרובכם זה לא באמת משנה, אז אשמח לשמוע… ~

עריכה (של להלה):
הגענו להחלטה שלא נעשה V3, סופית. ערכתי מחדש ארבעה פרקים ובאמת שהיו שם טעויות מזוויעות, אבל מאט ואני הבטחנו לעצמינו אחרי כל העבודה על הV2 שלא נעשה V3 (חצי בהומור) וזה הזוי שעכשיו אנחנו מתכוונות לעשות את זה. אני חושבת שמה שחשוב זה לא הפרויקט הראשון וה"פגום" יחסית שלנו, אלא שאר הפרויקטים שבהם אפשר לראות השתפרות ניכרת (כבר בגשם הזאב, לדעתי). כן, זו עריכה שאני לא גאה לקבל עליה קרדיט (תגידי) כי אני פרפקציוניסטית וכשערכתי בפעם השנייה את הפרקים הראשונים שמתי לב לטעויות נוראיות ודברים שלא הקפדתי עליהם כמו עכשיו, אבל אני חושבת שהטעויות האלה לא שוות את אי-ההנאה שלי מעבודה על פרויקט בפעם השלישית ומקווה שאוהבי האנימה יסלחו לי ויזכרו לטובתי שתרגמתי הרבה ממנה (כןכן, השתמשתי בקלף הזה הרגע). עכשיו לכו לראות את האובה~

עריכה #2 (של באנשי):
אז אחרי מחשבות ארוכות ושיחה ארוכה פחות (יצא לי סוג של חרוז ואני מצפה להערכה) החלטנו שאולי בכל זאת יש סיכוי קל שנעשה V3 לתגידי. זו תהיה ההחלטה האישית שלנו ואנחנו נודיע לכם בתחילת שבוע הבא מהי.
בנימה אישית יותר, אני מבקשת שגם אם יש לכם הערות, תשלחו לנו אותן בכתובת האימייל: [email protected] ולא תכתבו לנו אותן כאן באתר. זה באמת יוצר מצב לא נעים, ובסך הכל כל הצוות שלנו עובד קשה ובלי תמורה מעבר להרגשה פנימית טובה כדי שתוכלו לצפות באנימות אהובות.
מקווה שתהנו מכל מה שהעלינו עד כה ושתמשיכו להתעדכן בפעילות שלנו 🙂

עכשיו~ האובה ^^

אובה

eDl4kkI

תהנו!

* אגב, ממליצה מאוד לכולם לנסות ולצפות בWolf's rain, היא אומנם מיוחדת ולא מתאימה לכולם, לא רומנטית אז אולי נראית קצת מרתיעה – אבל היא ממש שווה את זה, וזו המלצה אישית שלי*

🙂 מאט

10 מחשבות על “אובה!

 1. קודם כל ולפני הכול תודה רבה על ה OVA הנהדרת

  חבל לי שבסוף החלטתם לוותר על לעשות V3 לסדרה כל כך מצוינת רק דבר אחד לא הבנתי כתבתם "ערכתי מחדש ארבעה פרקים ובאמת שהיו שם טעויות מזוויעות" האם כן ערכת מספר פרקים ל V3 כבר ? או תערכו מספר פרקים בעתיים ?

  בנוסף ממליץ לכם לפרסם את עצמכם ב FXP כדי שיותר אנשים יחשפו לתרגום שלכם כי כרגע Anime-IL מת =/

  נ.ב בהצלחה ב Wolf's Rain

  • להלה כבר ערכה ארבעה מתוך שלושה-עשר הפרקים של תגידי, ואז היא ומאט הגיעו ביחד להחלטה הזו (שהן לא יעשו הוצאה חדשה יותר למרות הטעויות שיש שם).
   תודה רבה על התמיכה!! ואנחנו בהחלט נקח את העצה שלך לתשומת לבנו 🙂

 2. ראיתי את V2 והטעויות היו מינוריות.
  רצוי וכדאי להתמקד בפרויקטים הקיימים/החדשים.

  זאת לפחות הדעה שלי 😉

  נ.ב
  תודה על הOVA

  • רבים מחברי הקבוצה חושבים כמוך, ואחרים סתם פרפרקציונסטים (אהחמ). בכל מקרה, נחמד לראות תגובה כזו לשם שינוי. תודה ובבקשה 😛

 3. אני תמיד שמח לתרגום הכי טוב שאפשר, (שגיאות כתיב ולשון לפעמים בהחלט יכולות להרוס לי את חווית הצפייה) זה גם מראה על רצינות מצידכם לתקן. תודה רבה!

  • תודה רבה לך! אמנם הV3 לא יקרה בזמן הקרוב, ככל הנראה, אבל הוא יקרה מתישהו 🙂
   תודה על התגובה ואין בעד מה 😛

כתוב/כתבי תגובה