מתחילים להתקדםםםם

אוקי, אז זה בהחלט היה פרק נהדר!! אני יודעת שחיכיתם לו אבל מבטיחה שהיה שווה את ההמתנה XD
(ולמי שלא מחכה לסוף שיר הסיום כדי לצפות בקדימון – חבל מאוד! אני ממש ממליצה להתאזר בסבלנות כי אין כמו לקבל הבזקים מהפרק הבא כדי להסתקרן ולהתרגש עוד יותר)

אז אני רוצה לציין שאנחנו באמת משתדלות להוציא את הפרקים כמה שיותר מהר, ובדרך כלל אני הבעייתית מבין שתינו ^^" (שלפחות תדעו את מי להאשים) אבל!! להגנתי אני כן בתקופה די עמוסה ולפעמים קשה לפנות אפילו את השעתיים–שלוש שפרק עלול לקחת ><

בכל אופן, רציתי לשתף אתכם גם במאבק התמידי שלי בתרגום הקדימון, כי לפעמים את צריכה לנחש איך הכי טוב לתרגם את השורה/שם הפרק, ובסוף מתברר שהיה עדיף לעשות את זה בדרך אחרת. שזה תמיד מבאס. אבל אני קודם כול בעד אחידות ככל הניתן (לכל מי שאולי שם לב עד כה, גם בפרויקטים אחרים)

וזהו, רק שימו לב שבפרקים האחרונים נחסכו מכם כל מיני הערות, למי שהרגיש שאולי קצת חופר לו XD ולמי שמבולבל מהמושגים שמופיעים בפרק, את חלקם תוכלו למצוא בפרק הראשון, ובכל מקרה אתם תמיד מוזמנים לשאול בתגובות 😉

יאשאהימה פרק 7: דרייב, מגה 

 

14 מחשבות על “מתחילים להתקדםםםם”

 1. סחתיין עליכן שאתן עומדות בפרויקט שבועי. לא מובן מאליו.
  לא צופה בסדרה עדיין אבל עושה רושם מתגובות ברשת וגם שלכן שהיא לא מביישת את הסדרה המקורית, אם כי בקטעים מסוימים שקופצים מול העיניים שלי ביוטיוב האנימציה די מאכזבת אותי בדברים מסוימים, וממש קשה לי עם זה. יכלו להשקיע עוד קצת לטעמי.
  לגבי הקדימונים, אני ממש מזדהה איתך. היו פעמים שתרגום קדימון מסכן לקח לי זמן שווה ערך לתרגום של חצי פרק חח. אין ספק שזה דבר קשה, במיוחד כשזו סדרה חדשה ולא באמת יודעים מי מה מו.
  שיהיה בהצלחה בהמשך 🙂

  הגב
  • תודה רבה! כיף שיש מישהו שמזדהה ^^
   והאמת שאני סבבה עם האנימציה עד כה. אין לי ממש תלונות או בעיות איתה, והרי רומיקו (המנגקה של אינויאשה) עיצבה את הדמויות של הבנות בעצמה, ככה שזה ממש נחמד 🙂

   הגב
 2. תודה רבה על התרגום, חיכיתי לזה!

  נ"ב: אני היחידה ששוברת את הראש בלנסות להבין אם האישה שבתוך העץ זאת רין? בהתחלה חשבתי שזו קגומה, אבל משהו בפוני יותר מתאים לרין.

  הגב
  • בכיף!! ^^
   ואני די בטוחה שזו רין, גם לפי איך שהיא נראית, גם לפי השיחה של העץ עם סשומארו… 😉
   בכל מקרה, על פי הקדימון אני חושבת שבפרק הבא נקבל קצת יותר תשובות 😀 או תהיות XD

   הגב

כתוב/כתבי תגובה